Eventy i konferencje

Organizujemy i promujemy eventy, konferencje oraz targi poświęcone technologiom przyrostowym. Nasze wieloletnie doświadczenie z branży reklamowej z powodzeniem przenosimy na obszar druku 3D. Prowadzimy także wykłady i pokazy drukarek 3D.

Gala CD3D 01

Dotychczas zorganizowaliśmy m.in.

Dni Druku 3D 2016

Od samego początku, tj. lipca 2013 r., jesteśmy głównym partnerem medialnym największych targów poświęconych technologiom przyrostowym w Polsce – Dni Druku 3D, organizowanych w Kielcach i w Warszawie.

Ponadto wspieraliśmy dziesiątki innych wydarzeń o charakterze targowym lub konferencyjnym, jak chociażby 3D SOLUTIONS w Poznaniu, 3D Show w Warszawie, Dzień IT i ID w Łodzi, Printed Health w Krakowie, czy Media Tent w Gliwicach.

3D Show 2014

Podczas eventów prezentujemy kilka urządzeń różnych firm, zróżnicowanych pod względem ceny i możliwości. Z uwagi na to, iż nie zajmujemy się sprzedażą urządzeń, nasze prezentacje mają charakter merytoryczny – nie handlowy.

Na stoisku prezentowane są zwykle 4 drukarki 3D, drukujące na żywo obiekty z termoplastów (plastiku) w technologii FDM. Można zobaczyć także liczne wydruki. Poza prezentacją technologii możemy przygotować także tematyczną prezentację lub krótki wykład.

Podczas eventów często wręczamy gadżety reklamowe wydrukowane na drukarkach 3D. Gadżety są projektowane i drukowane wcześniej zgodnie z ustaleniami z klientem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

CD3D
Technopark Łódź
93-465 Łódź, ul. Dubois 114/116 lok. 1.28

tel.: (+48) 784 668 686

tel.: (+48) 536 954 666

e-mail: [email protected]