Szkolenia

Od 2014 r. prowadzimy szkolenia z druku 3D. Znakomita większość uczestników szkoleń  rozpoczęła działalność w branży druku 3D – czy to pracując w firmach wykorzystujących tę technologię, czy też prowadząc własną działalność w tym obszarze.

Szkolenia 02

Podczas naszych szkoleń kładziemy nacisk na aspekt biznesowy całego przedsięwzięcia, starając się uświadomić słuchaczom wszystkie niuanse związane z tą branżą. Oczywiście nie brakuje na nich też aspektów technologicznych. Dzięki doświadczeniu jakie zyskaliśmy w naszej pracy od 2013 r., jesteśmy w stanie wprowadzić uczestników naszych szkoleń w arkana technologii przyrostowych.

Szkolenia-CD3D-02

Oferujemy również warsztaty praktyczne. Posiadamy własny park maszynowy liczący7 drukarek 3D, oparty o technologię FDM.

Szkolenia 01

Prowadzimy szkolenia zarówno we własnym zakresie, jak i we współpracy z naszymi klientami. Od początku 2015 r. zajmujemy się m.in. szkoleniem resellerów największego dystrybutora rozwiązań IT w Europie – ABC Data. Realizujemy szkolenia korporacyjne – zamknięte, dla kadry managerskiej firm pragnących poszerzyć swoją ofertę o drukarki 3D lub usługi druku 3D.

Szkolenia

Aktualnie oferujemy specjalistyczne szkolenia podczas których zapoznajemy uczestników z pełnym spektrum technologii druku 3D.

Lista dostępnych szkoleń:

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami:

CD3D
Technopark Łódź
93-465 Łódź, ul. Dubois 114/116 lok. 1.28

tel.: (+48) 536 954 666
e-mail: [email protected]