Tyler Koslow nowym redaktorem Centrum Druku 3D oraz 3D Printing Center

Tyler Koslow – jeden z najbardziej znanych redaktorów piszących w mediach poświęconych technologii druku 3D, rozpoczyna współpracę z naszymi portalami! Tyler jest autorem blisko 200 artykułów na 3D Printing Industry, ma również na koncie współpracę z 3DPrint.com, Brooklyn Magazine i Equity Arcade. Współpracuje też jako copywriter z Dellem. Od maja br. będzie publikował teksty również na Centrum Druku 3D oraz 3D Printing Center.

Tyler-Koslow

Tyler mieszka na co dzień na Brooklynie w Nowym Jorku, dzięki czemu jest w centrum wydarzeń związanych z branżą druku 3D w USA. Dzięki licznym znajomościom w branży możecie być pewni, iż będzie dostarczał nam najświeższych informacji bezpośrednio z ich źródeł.

Koslow ukończył w 2008 roku University of Central Florida, gdzie otrzymał tytuł licencjata z zakresu English-Creative Writing. Od wielu lat interesuje się nowymi technologiami, gamingiem oraz muzyką. Co ciekawe – przodkowie Tylera pochodzą z Polski! Tak komentuje nawiązanie współpracy z naszą redakcją:

Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z tak doświadczonym zespołem jak CD3D i będę dążył do tego, aby poszerzyć obszar działalności naszego projektu na Stany Zjednoczone oraz resztę świata.

Tyler Koslow